رفتن به بالا
  • درج شده در گروه :  ویدئو فوتبال
  • 29 خرداد 1395 - 03:11
  • مشاهده :  293 بازدید
  • نظرات :  0 نظر
  • چاپ خبر : ليگ حهاني واليبال / ايران 3 - 1 نتيجه را به آمريكا واگذار كرد +‌ويدئو

ليگ حهاني واليبال / ايران 3 - 1 نتيجه را به آمريكا واگذار كرد +‌ويدئو

تيم ملي واليبال ايران در دومين ديدار خود در ليگ جهاني در ديداري نزديك با نتيجه 3 بر يك مقابل آمريكا قهرمان جام جهاني سال 2015 مغلوب شد.

تيم ملي واليبال ايران در دومين ديدار خود از سري مسابقات ليگ جهاني واليبال از ساعت 45 دقيقه شنبه رو در روي آمريكا قهرمان جام جهاني سال 2015 قرار گرفت و با نتيجه 3 بر يك نتيجه مسابقه را واگذار كرد. ملي پوشان واليبال ايران كه هنوز شرايط عادي خود را در تورنمنت پيدا نكرده اند، با انگيزه بالايي پا به ميدان گذاشتند كه همين موضوع ست اول را با امتياز 25 بر 23 به سود شاگردان لوزانو پايان داد. ست دوم آمريكا به بازي برگشت و با اختلاف زيادي كه ايجاد كرد مجموع ست ها را يك بر يك به تساوي كشاند.
اوج حساسيت و نزديكي بازي در ست سوم شد جايي كه دو تيم قصد داشتند با پيروزي در آن يك قدم خود را به برد نزديكتر كنند. دو تيم از ابتدا تا انتها نزديك و پاياپاي پيش رفتند تا از امتياز 24 رالي واقعي آغاز شود. دو دفاع پي در پي از مدافعان روي تور حريف در پايان ست را 27 بر 25 به سود آنها كرد.
ست چهارم جايي بود كه ايران براي تساوي در مجموع ست ها به ميدان رفته بود اما با وجود بازي بسيار هماهنگ و نزديكي كه با حريف انجام داد با امتياز 26 بر 24 مغلوب شد تا در مجموع با نتيجه 3 بر يك دومين ديدار خود در ليگ جهاني 2016 را هم با شكست پشت سر بگذارد و اميدوار به بازي مقابل آرژانتين باشد.
قبل از اين ديدار، برزيل در ديداري نزديك و حساس به مصاف آرژانتين رفته بود كه به همين دليل سالن جمعيت نسبتا زيادي را در خود مي ديد. تماشاگران برزيلي در سالن ماندند و همراه ايراني هاي مقيم ريو تيم ملي واليبال ايران را تشويق كردند. جو سالن كاملا ايراني بود و حاضرين در سالن موقع سرويس هاي آمريكا سعي در بر هم زدن تمركز بازيكنان حريف داشتند.
جعفر ابراهيم علي از بحرين به عنوان داور اول و لوئيس گراردو از مكزيك داور دوم قضاوت اين ديدار را برعهده داشتند كه عملكرد ضعيف اين دو صداي اعتراض دو تيم را به بالاترين حد خود رسانده بود. خطاهاي پي در پي جاگيري و تصميماتي كه با درخواست ويدئو چك رد مي شد جريان بازي را در بسياري از امتيازات كند كرده بود. با اين حال تيم ملي واليبال ايران با شكست 3 بر يك مقابل قهرمان جهان ساعت 4 صبح روز يكشنبه رو در روي آرژانتين قرار مي گيرد تا آخرين ديدار خود در ريو را پشت سر بگذارد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه