رفتن به بالا
  • درج شده در گروه :  فوتبال
  • 13 تیر 1395 - 15:17
  • مشاهده :  140 بازدید
  • نظرات :  0 نظر
  • چاپ خبر : رحمتي : تمديد 3 ساله قراردادم خواست باشگاه بود

رحمتي : تمديد 3 ساله قراردادم خواست باشگاه بود

سيدمهدي رحمتي در مورد آخرين وضعيت تيم فوتبال استقلال اظهار داشت: فصل قبل باشگاه بازيكنان جواني را جذب كرد كه اين سياست‌ها براي فصل آينده نيز ادامه داشت. براي فصل آينده يك تعداد بازيكن بيشتر ملي‌پوش به جمع ما اضافه شدند كه همين موضوع شخصيت و بزرگ بودن را به تيم مي‌دهد. مديرعامل و اعضاي هيئت مديره باشگاه استقلال زحمات زيادي كشيدند و مي‌خواهيم با حمايت هواداران ناكامي‌هاي فصل گذشته را جبران كنيم.

وي ادامه داد: ما در فصل گذشته در اواسط فصل از نظر بازيكن كم آورديم، به‌طور مثال روزبه چشمي را به‌خاطر مصدوميت از دست داديم. شرايط ما در اين زمينه سخت بود و با وجود اين شرايط سخت توانستيم سهميه كسب كنيم كه اين موضوع كار بزرگي بود.

رحمتي در پاسخ به اين پرسش كه چرا در نيم‌فصل قراردادتان را سه ساله با باشگاه استقلال تمديد كرديد، اظهار داشت: با درخواست و نظر مسئولان باشگاه در نيم‌فصل قراردادم را سه ساله تمديد كردم و با توجه به اينكه در آن زمان از نظر قانوني نمي‌توانستيم قراردادم را به‌ثبت برسانيم، در حال حاضر اين كار را انجام داديم.

 دروازه‌بان تيم فوتبال استقلال در مورد اظهارنظرهاي مظلومي در برنامه 90 و اينكه او معتقد است يك نفر از داخل تيم در كار او اخلال ايجاد كرد ،  گفت: بهتر است در اين مورد از خود مظلومي بپرسيد كه منظورش از آن يك نفر چه كسي است. اگر اسم مرا آورد آن وقت جواب مي‌دهم، وگرنه اين موضوع به من مربوط نمي‌شود.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه