رفتن به بالا
  • درج شده در گروه :  فوتبال
  • 13 تیر 1395 - 15:13
  • مشاهده :  260 بازدید
  • نظرات :  0 نظر
  • چاپ خبر : بختيار رحماني : به آرزوي قلبي ام رسيدم

بختيار رحماني : به آرزوي قلبي ام رسيدم

بختيار رحماني پس از ثبت قراردادش با باشگاه استقلال در هيئت فوتبال استان تهران اظهار داشت: پس از چند سال به آرزوي قلبي‌ام رسيدم و امروز (يكشنبه) هم قراردادم را با استقلال ثبت كردم. امسال بازيكنان خوبي جذب استقلال شده‌اند و اميدوارم آن چيزي كه لايق هواداران استقلال است، اتفاق بيفتد.

وي در مورد اينكه گفته مي‌شود قصد دارد پيراهن فرهاد مجيدي را برتن كند، تصريح كرد: بازي‌ها شروع نشده كه شماره پيراهن‌ها مشخص باشد. هر چيزي كه علي منصوريان بگويد، همان پيراهن را بر تن خواهم كرد. افتخاري براي من خواهد بود كه شماره هفت را به من بدهند و بايد از اين پيراهن نگهداري شود. اين پيراهن بر تن بزرگاني چون مجيدي بوده است، اما هر پيراهني كه منصوريان بگويد، آن را بر تن خواهم كرد.

هافبك پيشين تيم فوتبال تراكتورسازي در مورد اينكه هواداران استقلال در اين سال‌ها شاهد ناكامي تيم‌شان بوده‌اند، گفت: شك نكنيد با تيمي كه بسته شده است، هدف بزرگي خواهيم داشت، اما قولي نمي‌توان داد. بايد تلاش كنيم دل هواداران را شاد كنيم. سه چهار جام در پيش داريم كه يكي از آنها دربي است. اين نويد را مي‌توان به هواداران داد كه سال خوبي در استقلال خواهيم داشت.

رحماني در مورد اينكه در استقلال مي‌تواند دوباره ملي‌پوش شود، خاطرنشان كرد: كارلوس كي‌روش هميشه به من لطف داشته و به اردوهاي قبلي دعوتم مي‌كرد، اما به‌خاطر مشكل سربازي نمي‌توانستم براي تيم ملي بازي كنم.

وي در پاسخ به اين پرسش كه «آيا از كي‌روش براي پيوستن به استقلال مشاوره گرفتيد؟»، گفت: به هيچ وجه. من يك سال است كه كي‌روش را نديده‌ام و تنها يك بار در هتل او را ديدم.

هافبك تيم فوتبال استقلال درباره اينكه چه تيم‌هايي را رقيب استقلال مي‌داند، تصريح كرد: تيم‌هاي خوبي در اين فصل بسته شده‌اند. سپاهان، ماشين سازي، تراكتورسازي و پرسپوليس تيم‌هاي خوبي بسته‌اند. اميدوارم امسال شاهد ليگ خوب و باكيفيتي باشيم.

رحماني در واكنش به اين پرسش كه آيا رقم قراردادش با استقلال از ميليارد تومان گذشته است، گفت: اصلاً اين‌طور نيست!

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه