رفتن به بالا
  • درج شده در گروه :  روزنامه استقلال
  • 14 تیر 1395 - 10:14
  • مشاهده :  365 بازدید
  • نظرات :  0 نظر
  • چاپ خبر : لوزانو : اين 3 ماه به اندازه يك عمر بود

لوزانو : اين 3 ماه به اندازه يك عمر بود

رائول لوزانو پس از پيروزي 3 بر 2 مقابل آرژانتين در هفته سوم ليگ جهاني واليبال، گفت: از 20 فروردين ماه كه كار را با ايران شروع كردم 90 روز مي‌گذرد از آن زمان و براي من يك عمر گذشت.

وي ادامه داد:‌ تمرين زياد، مسابقات زياد، بازي‌هاي زياد و تمام تلاش و فشار عصبي كه در تيم داشتم را حس مي‌كنم اما در نهايت از نتايجي كه كسب شده است راضي هستم و اميدوارم در المپيك هم نتايج خوبي كسب كنيم.

سرمربي تيم ملي ايران در واكنش به اين سوال كه دوست داريد در المپيك به چه تيم‌هايي هم‌گروه شويد؟ گفت:‌ هميشه پيروزي خوب است و بازي در المپيك هدف‌هاي خاص خود را دارد. اولويت تمام تيم‌ها حضور در جمع 6 تيم برتر است و بعد از آن اميدواريم به تيم‌هاي سخت‌تر نخوريم. دوست نداريم به برزيل بخوريم چون آنها در خانه بازي مي‌كنند.

وي ادامه داد: ‌بازي با برزيل سخت خواهد بود. تيم‌هاي برزيل، آمريكا، ايتاليا و فرانسه 4 تيمي هستند كه از نظر فني در يك سطح هستند. نمي‌دانيم اما بايد ببينيم كار به چه صورت مي‌شود و اميدواريم كه ابتدا بالا بياييم و جزو 4 تيم باشيم. برخي مسائل به قرعه و شانس برمي‌گردد و هدف ما اين است كه در وهله اول از مرحله گروهي بالا بياييم.

سرمربي تيم ملي واليبال تصريح كرد: از حمايت‌هاي خوب تماشاگران كه باعث بالا رفتن كيفيت بازي شدند تشكر مي‌كنم. قبل از حضور در ايران در مورد تماشاگران ايراني و حال و هواي آنها شنيده بودم و انتظار داشتم اتفاقات خوبي رخ دهد كه امروز اين موضوع را به عينه حس كردم و حس خيلي خوبي بود.

لوزانو افزود: در رابطه با بازي  بايد بگويم كه شرايط براي هر دو تيم پرفشار و سخت بود؛ بازي از نظر فني سطح بالايي داشت و تحت تأثير حضور دو تيم در المپيك ريو بود چرا كه اين دو تيم بايد در ديدار اول در المپيك به مصاف هم بروند. به همين دليل فشار روي دو تيم بود تا نتيجه خوبي كسب كنند.

وي درباره برنامه‌هاي آينده تيم ملي ادامه داد: يك نيمه استراحتي به بازيكنان خواهيم داد اما قرار شده است كارهاي فيزيكي را انجام دهند، اما بعد از استراحت تمرينات با توپ آغاز خواهد شد.

سرمربي تيم ملي واليبال گفت: 4 هفته وقت داريم تا به سمت برزيل حركت كنيم به همين خاطر در طول ۳ هفته‌اي كه در ايران تمرين خواهيم كرد به لحاظ فيزيكي تمرينات سختي انجام خواهيم داد به خصوص اينكه بايد روي توپ‌هاي برگشتي و بالا بهتر كار كنيم.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه